Novinky

Dočasné omezení provozu kontaktního místa a servisních prací


Z důvodu aktuální situace související s šířením nového typu koronaviru, přistupujeme k preventivním opatřením, která se týkají provozu kontaktního místa a provádění servisních prací.

Kontaktní místo

Od pondělí 12. října 2020 dochází k omezení provozu kontaktního místa, a to:

  • v úřední dny, tedy v pondělí a ve středu, bude osobní jednání fungovat na základě předchozí telefonické či e-mailové domluvy pouze v úřední dny pondělí a středa v době od 09:00 hodin do 11:00 hodin a od 13:00 hodin do 16:00 hodin, provoz je zajištěn za zpřísněných hygienických pravidel
  • v neúřední dny bude kontaktní místo uzavřeno

Pokud s námi potřebujete řešit nastavení služeb, otázky kolem vyúčtování a úhrady služeb nebo aktivaci služeb kontaktujte nás:

  • emailem na ntvcable@ntvcable.cz
  • telefonicky na číslo 737 230 561, 577 942 525 ( Po, Stř. od 8:00 do 16:00 hodin, jinak od 8:00 do 14:00)

Pokladna

Platby v hotovosti nepřijímáme. Žádáme uživatele, aby úhrady služeb řešili bezhotovostně převodem z účtu, inkasním způsobem či prostřednictvím SIPO. Změnu způsobu úhrad služeb nahlaste prosím emailem či telefonicky.

Hlášení poruch

Hlášení poruch funguje beze změny vyjma osobního hlášení na kontaktním místě. Platí kontakty:

  • email ntvcable@ntvcable.cz
  • HOTLINE+420 468 002 782 (denně 7.00 - 22.00)

Servisní práce

V případě poruch budeme provádět pouze opravy rozvodů, jejichž provoz zajišťuje NTV cable. Technici nebudou provádět v bytech zákazníků ladění televizorů, set-top-boxů, konfiguraci modemů, WIFI routerů či nastavování počítačů – tedy přístrojů, které jsou v majetku zákazníka. Práce na připojování nových zákazníků budou omezeny na ty případy, které nebudou vyžadovat návštěvu servisního technika u zákazníka.

Výše uvedené kroky realizujeme s ohledem na současnou situaci šířením koronavirové nákazy v České republice proto, abychom byli schopni zajistit plošnou funkčnost televizních a internetových služeb v plném rozsahu.

Děkujeme za pochopení


« zpět

ON-line vysílání NTV Cable